loading
hurda klima chiller soğutucu hurdası

KLİMA HURDALARINIZ İÇİN BİZİ ARAYIN.

Hurda klimalarınızı satmak istediğinizde bizden teklif almayı unutmayın.

_

HURDA KLİMA ALIM SATIM

Klima sıcak ortamların soğutulması için kullanılan cihaz, aynı zamanda soğuk ortamlarda ortamın ısıtılması içinde kullanılabilmektedir. Hurda klima içerinde bulunan kompresör sayesinde soğutucu akışkan gazı kılcal borulardan devir daim yaparak akışkan gazın soğuk yada sıcak olmasını sağlar soğutucu gaz evaporatörden kondansatör arasında devamlı devir daim olmaktadır. Klima okullarda, hastanelerde, meskenlerde ve daha ısıtmanın yada soğutmanın gerekli olduğu bir çok alanda kullanılmaktadır. Gelişimsan Klima hurdacısı soğutucu kompresör, evaporatör, kondansatör, bakır borular, kablolar, iç ünite ve dış üniteden oluşmaktadır. Yeni nesil inverter klimalar eski nesil on-off klimalara nazaran daha verimli çalışmakta daha az elektrik enerjisi ile daha çok kalori vermektedir. Klima hurdası alım satımı yapan Gelişimsan firmamız sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktadır. 0534 457 07 68 Arayın gelelim yerinizden hurda klimalarınızı alalım.
hurda klima alım satım
Klima hurdası alan yerler firmalar fabrikalar

Hurda klima bizim işimiz.

Hurda Klima Çeşitleri

_

Her çeşit klima alımı yapmaktayız. Klima hurdası geridönüşümü bizim işimiz. Firmamızdan teklif almadan klimanızı satmayın. Arayın gelelim hurdalarınızı yerinizden peşin ödeme ile alalım.

 • 7.000 btu hurda klima
 • Hurda mobil klima
 • 12.000 btu hurda klima
 • Hurda merkezi sistem kliması
 • 24.000 btu hurda klima
 • 48.000 btu hurda klima
 • Hurda split klima
 • Hurda kanallı klima
 • inverter klima hurdası
 • 9.000 btu hurda klima
 • hurda salon tipi klima
 • 18.000 btu hurda klima
Klima hurdası alışı satışı yapan yerler firmalar
Klima hurdası alışı satışı yapan yerler firmalar 8

Klima hurdası alışı satışı yapan yerler firmalar

Hurda klima motoru içerinde bulunan kimyasal gazlar ve atık yağlar sanayi ortamında dikkatli bir şekilde boşaltılması gerekmektedir. Bu yağlar kimyasal olup insan derisinde tahrişe neden olabilmektedir. Yere dökülmüş kompresör yağlarının üzerinde fazla durulduğunda ayakkabı tabanlarının yumuşadığı gözlemlenebilmektedir. Bu yağların ve gazların sanayi ortamında alanında uzman kişiler tarafında boşaltılmalıdır. Gelişimsan Firmamız yılların verdiği tecrübe ile hurda klimaları en güzel şekilde geri dönüşüme kazandırmaktır. Marmara bölgesinde hurda klima alış satışı yapmaktayız. Firmamıza iletişim hattından 0534 457 07 68 ulaşarak klima hurdalarınız geridönüşüme kazandırabilirsiniz.
_

Klima hurdası geridönüşüm yapan firmalar

Klima hurdasının alım satımını yapmakta olan gelişimsan firmamız hurda klimaları peteklerinden ve diğer metallerinden ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. İç ünite ve dış ünitede bulunan bakır boru ve petekler sökülür petekler kırma makinelerinde geçirilerek diğer metallere ayrıştırılırlar. Soğutucu Klimaların içerisinde bulunan kompresörlerde çıkarılıp lazer makinalarında kesilmektedirler. Klima hurdası geridönüşümü yapan firmamız www.hurdaklima.net istanbul’un her yerinden uygun ödemelerle klima alımı yapmaktadır. 
Klima hurdası geridönüşüm yapan firmalar 4

Soğutma hurdaları alanında öncü adres !

KLİMA HURDALARINIZI SATMAKMI İSTİYORSUNUZ ?

KLİMA HURDACISI & HURDACILARI 0 1

KLİMA HURDACISI & HURDACILARI

_

İstanbul’un her ilçesinden klimalarını adresinizden alıyoruz. Klima hurdacısı her çeşit klima hurdanızı almaktayız. Klima hurdacıları alanında deneyim kazanmış firmamıza sadece bir telefon kadar uzaktadır. Hurda klimalarınızın satmak için iletişim hattımızdan firmamızı ( 0534 457 07 68 ) arayarak veya diğer iletişim yollarından bizlere ulaşarak klimalarınızı geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Arayın gelelim yerinizde peşin ödeme ile klimalarınızı alalım. Merkezi İstanbul’da olan Hurdacı firmamız İstanbul’un her yerinden hurda klima alımı yapmaktayız. Bünyenizde atıl halde bulunan klima hurdalarınız için bizleri arayabilirsiniz..

Klima hurdası alan yerler firmalar fabrikalar

_

Klima Hurdaları iç ve dış olmak üzere  2 parçadan oluşmaktadır. Bu ünitelerin içlerinde bulunan petek ve metal boruları sökülerek geri dönüşüme kazandırılmaktadırlar. Ülkemizin Metal madenlerinin kısıtlı olduğu göz önüne alınınca bu metal madenlerinin değeri anlaşılmaktadır.Sizler kullanılmayan Atıl hale gelmiş hurdalarını bizlere satarak hem kendi bütçenize hem ülke bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Hurdacı firmamız Sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. Arayın gelelim hurdalarınızı yerinde inceleyip peşin ödeme yaparak alalım

Klima hurdası alan yerler firmalar fabrikalar

HURDA KLİMA ALIMI YAPTIĞIMIZ BÖLGELER

Gürpınar
Üsküdar
Hadımköy
Halkalı
Haraççı
Kasımpaşa
Kavacık
Beyoğlu
Kayabaşı
Kemerburgaz
Küçükçekmece
Kıraç
Kumburgaz
Küçükköy

Laleli
Levent
Mahmutbey
Maltepe
Maslak
Fatih
Gaziosmanpaşa
Göktürk
Arnavutköy
Yenibosna
Hasköy
Gebze
Okmeydanı
pendik

Aksaray
ikitelli
Alibeyköy
Bayrampaşa
Rami
Sarıyer
Çağlayan
Sefaköy
Sancaktepe
şile
Güneşli
Şirinevler
Silivri
Avcılar

Güngören
Çekmeköy
Mecidiyeköy
Ayazağa
Bakırköy
Yeşilköy
Yeşilpınar
Yeşilyurt
Zekeriyaköy
Mimaroba
Çorlu
Merter
Dilovası

Edirne
Bahçelievler
Ataşehir
Bağcılar
Bahçeşehir
Başakşehir
Çatalca
Esenler
Çerkezköy
Eyüpsultan
Etiler
Sultanbeyli
Ümraniye

Beşiktaş
Beylikdüzü
Zeytinburnu
Beykoz
Esenyurt
Trakya
Şişli
Kocaeli
Sütlüce
Sultangazi
Taksim
Tekirdağ
Topkapı