loading
hurda klima chiller soğutucu hurdası

Sarıyer hurda klima soğutucu chillerSARIYER İÇİNDE HURDA SOĞUTUCU KLİMA CHİLLER HURDASI ALAN FİRMALAR

 Sarıyer içinde alımını yapmış olduğumuz hurda klima chiller soğutucu grupları istanbul’un gözde mekanlarından biri olan sarıyerde hastane, okul, fabrika gibi soğutmanın ve ısıtmanın gerekli olduğu her yerde kullanılmaktadır ayrıca banka gibi elektronik sistemlerin nem almasını önlemek amacı ilede kullanmaktadır hurda nem alma cihazları içinde gelişimsan firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız gelişimsan Hurda nem alma cihazları hassan nem alma cihazları diyede adlandırılan bu sistemler elektronik cihazların nemlenerek arıza görmemesi için tasarlanmıştır sarıyer maslak ayazağa çevrelerinde elinizin altında bulunmakta olan her çeşit hurda klima, hurda chiller ve soğutucu hurdalarınız için sizlere sadece ( 0534 457 07 68 ) tek bir telefon kadar uzaklıktayız. SARIYER KLİMA SOĞUTUCU CHİLLER HURDASI ALIM SATIM

Sarıyer ‘de Klima chiller soğutucu hurdası alışı satışı yapan yerler firmalar

Gelişimsan firması olarak sizlere geri dönüşüm hizmeti vermekten memnuniyet duyarız. Bu cihazları geri dönüşüme kazandırmakla hem kendi bütçenize hemde ülke bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Resmi web sitemize www.hurdaklima.net adresinden ulaşabilirsiniz. Sarıyer ve civar bölgelerinde alımını yapmış olduğumuz Hurda çiller ve klima hurdalarını sanayi ortamına getirerek burada içerisinde bulunan hurda metallerine ayrıştırılmasının  sağlamaktayız. Bu cihazların içerisinde bulunan kablo, bakır, demir gibi metal madenleri geri dönüşüme kazandırarak. Ülkemizin metal rezervlerinin rahatlatılmasına katkıda bulunmaktayız.

 

Sarıyer 'de Klima chiller soğutucu hurdası alışı satışı yapan yerler firmalar

Sarıyer Klima soğutucu chiller hurdası geridönüşüm yapan firmalar

Ayrıca bu hurda cihazların geri dönüşümünü nakite çevirebilirsiniz. Bu cihazların içerisinde bulunan ve sağlığa zararı olan kimyasal gazlar ve diğer kimyasal yağlar firmamızın tecrübeli elemanları ile iş yerimizde güvenli bir şekilde boşaltımını yapmaktayız. Sizlerde sarıyer bölgesinde atıl durumda olan kullanım dışı kalmış sarıyer klima hurdası, chiller hurdası, ve diğer soğutucu hurdaları , soğutucu klima buzdolabı motorları nem alma hurdaları için gelişimsan firmamızdan bilgi alabilirsiniz. iletişim numaramız 0534 457 07 68 ‘ dir. Meskenlerinize zarar vermeden sökme konusunda tecrübe kazanmış ekibimiz sadece bir telefon kadar uzağınızdadır.

 

Sarıyer Klima soğutucu chiller hurdası geridönüşüm yapan firmalar

SARIYER CHİLLER SOĞUTUCU KLİMA HURDACISI & HURDACILARI

Sarıyer hurda klima alan firmamıza whatsapp üzerinde veya e-mail üzerindende irtibat kurabilirsiniz. Sarıyer maslak, istinye Ayazağa Baltalimanı  Ayazağa  Bahçeköy Merkez Baltalimanı Mahallesi Büyükdere Darüşşafaka Emirgan Ferahevler Garipçe Mahallesi www.hurdaklima.net Gümüşdere Kısırkaya  Kireçburnu  Kocataş  Kumköy  Maden  Poligon Mahallesi Ptt evleri  Rumeli Hisarı Mahallesi  Rumeli feneri Tarabya Uskumruköy  Yeniköy Mahallesi Zekeriyaköy bölgelerinden klima hurdası alımı yapan gelişimsan firmamız için iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

SARIYER CHİLLER SOĞUTUCU KLİMA HURDACISI & HURDACILARI

Sarıyer ‘de soğutucu çiller Klima hurdası alan yerler firmalar fabrikalar

Hurda alımı

Sarıyer ‘de soğutucu çiller Klima hurdası alanlar

SARIYER HURDA KLİMA ,SARIYERDE KLİMA HURDASI ALANLAR,SARIYER HURDA ÇİLLER ,SARIYERDE ÇİLLER HURDASI ALAN YERLER,SARIYER’DE SOĞUTMA GRUBU ALIMI