loading
hurda klima chiller soğutucu hurdası
hurda soğutucu chiller hurdası 2

Hurda chiller

HURDA SOĞUTUCU CHİLLER ALAN FİRMALAR

Hurda chiller; hastaneler, fabrikalar soğutma odaları ve diğer soğutmanın gerekli olduğu yerlerde kullanılan R410 R134 R407 R22 R404 akışkan gazlarının sistem içerisinde yoğunlaşarak istenilen ortamları ısıtma yada soğutma işlemlerini gerçekleştiren cihazlardır. Www.hurdaklima.net soğutucu hurdasının adresi Bu cihazlar Hurda soğutucu içerisindeki bu akışkan gazların sayesinde elektriğe çoğunluğuna sadece motor (kompresör) kısmında ihtiyaç duyan ve soğutma yada ısıtma işini yalnızca bu gazlarla gerçekleştirebiliyor olması ülkemizde bu cihazlarının kullanımını yaygınlaştırmıştır.

hurda soğutucu chiller hurdası

Chiller hurdası

HURDA CHİLLER SOĞUTUCU HURDASI ALIŞ SATIŞI YAPAN YERLER

Hurda Chiller’lerin içerisindeki kompresör ve kondanstörlerin zamanla aşınarak pistonlarının zarar görüp basınçtan düşmesi ile istenilen sıcaklık yada soğuklu kalorilerini veremeyerek yada zamanla gaz kaçaklarının baş göstermesi ile hurdaya ayrılmasıdır. Chiller hurdası alan firma gelişimsan Sizlerde bu atıl hale gelen hurda Chiller için şirketimizi arayabilirsiniz.

HURDA ÇİLLER SOĞUTUCU HURDASI ALIŞ SATIŞI YAPAN YERLER

HURDA ÇİLLER

Kullanılmaz hale gelen hurda chiller içerisinde her zaman kimyasal kompresör yağı ve yine kimyasal R22 R410 R407 gibi gazları bulunmaktadır. Gelişimsan hurda geridönüşüm Bu kimyasalların sanayi ortamında geridönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Chiller hurdacısı  Yıllarca bu konuda deneyim yapmış olan firmamız bu konuda ehil olan ekiplerimizle en iyi şekilde bu Çiller hurdası ürünlerini geri dönüşüme kazandırmaktayız. Chiller hurdası alım satım Hurda çiller ürünleri ve parçaları diğer yabancı ülkelerden ithal edilmektedir.

Hurda Soğutucu

soğutucu chiller hurdası geridönüşüm yapan firmalar

Hurda çhiller’ler için Sadece bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Soğutucu chiller motoru Gelişimsan firmamız adresinize gelerek Hurda çiller ürünlerinizin alımını yapmakta ve size hertürlü kolaylığı sunmaktadır. Yıllarca Hurda chiller geridönüşümü üzerinde deneyim kazanmış firmamız Hurda chiller‘lernizi adresinizden nakit ödeme yaparak alıyoruz. 0534 457 07 68 Firmamızın iletişim hattı olup mesai saatlerinde yapılan bütün aramalara firma yetkililerimiz en güzel şekilde yardımcı olacaktır. 
soğutucu chiller hurdası geridönüşüm yapan firmalar

 

Hurda soğutucu chiller ( Çiller ) hurdası grubu alanlar

Soğutucu hurdası sanayide endüstriyel soğutmada kullanılmakta çok aşırı ısıya maruz kalan makinelerin soğutmasında veya hastane gibi büyük binaların komple soğutma görevlerin tek başlarına yerine getiren devasa soğutuculardır. Gelişimsan geridönüşüm Chiller hurdası alışı satışı klimalarda olduğu gibi hurda chillerde kimyasal gazlarla çalışmakta hurdalarının geridönüşümü gerekmekterdir. Hurda soğutucu ürünleriniz için bizleri arayabilirsiniz. Sizlerde elinizdeki hurda chiller’ler için bizlerle iletişime geçerek kendi bütçenize ve ülke bütçesine destek sağlayabilirsiniz.

Hurda soğutucu chiller ( Çiller ) hurdası grubu alanlar

Soğutucu hurdası