loading
hurda klima chiller soğutucu hurdası

Hurda sökmek uzmanlık ister

_

Metal geri dönüşümünde ulaşmanız gereken firmalardan biride biziz. İçten dışa metalleri çok iyi tanıyoruz . Endüstiyel çalışma ekipmanlarımızla hurdaya ayrılan klima ve soğutucuları geri dönüştürülmek üzere güvenle ve dikkatlice sökeceğiz. Gelişimsan hurda geridönüşüm, olarak deponuzu, tesisinizi veya diğer karmaşık makine parçaları tesisinizi temizlemeyi kolaylaştırıyoruz. Deneyimli kadromuz çeşitli projelerin emniyetli bir şekilde sökülmesi konusunda uzmandır .

www.hurdaklima.net adresinin iletişim kanalarımızdan bize  ulaşabilirsiniz. Gelişimsan firmamız hurda söküm işlerinde uzmanlaşmıştır ve istanbul çapındaki diğer geridönüşüm firmaları ile el ele çalışmaktadır. İçeri gireceğiz, keseceğiz, kaldıracağız ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışacağız.

www.hurdaklima.net adresinin iletişim kanalarımızdan bize  ulaşabilirsiniz. Gelişimsan firmamız hurda söküm işlerinde uzmanlaşmıştır ve istanbul çapındaki diğer geridönüşüm firmaları ile el ele çalışmaktadır. İçeri gireceğiz, sökeceğiz, kaldıracağız ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışacağız.